CERRAHİ

Cerrahi Tedaviler

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi uzmanlığı, ağız, diş ve çene bölgelerindeki sert ve yumuşak dokuların hastalıkları, yaralanmaları ve bozukluklarının düzeltilmesi için gerekli tanıyı koyarak tedavi yöntemlerini uygulayan, hem çocuk hem de yetişkin bireyleri kapsayan bir alandır.

İmplantoloji

Çene kemiğine yerleştirilen dental implantlar diş kökü gibi görev yaparlar. Doğal dişlere en yakın özellikleri taşıyan dental implantlar, köprü ve klasik protezlere göre çok daha başarılı çiğneme ve konuşma fonksiyonu sağlayarak, daha doğal ve estetik bir görünüm sağlar.
implantoloji
cene-eklem

Çene Eklemi Tedavisi

Çene eklemi, alt çene, kafatası kemiği ve bu ikisinin arasındaki diskten meydana gelir. Çene açma ve kapama esnasında disk alt çene ile birlikte öne-arkaya hareket eder. Bazı durumlarda diski yerinde tutan bağların gevşemesi sonucu bu disk öne doğru yer değiştirebilir.

Gülüş Analizi ve Tasarımı

Gerek diş şekillerinin, dizilişlerinin ve kapanış ilişkilerinin ve renklerinin değiştirilmesiyle, gerekse dişetlerine yapılan müdahalelerle estetik bir görüntü ve güzel bir gülüş amaçlayan diş hekimliği uygulamalarımızdır.
gulus
dis-beyazlatma

Diş Beyazlatma

Ofis tipi diş beyazlatma yöntemi klinik ortamında hekim tarafından uygulanabilen ev tipi diş beyazlatmaya göre daha kısa sürede sonuç veren diş beyazlatma yöntemidir.

Protez Tedavi

Doğuştan veya sonradan; çürük, travma, eksik veya hatalı tedaviler ile aşırı harap olmuş veya estetik olarak kabul edilemez durumda olan ya da kaybedilmiş dişlerin yerine diş ve çevre yumuşak dokuların renk, doku ve yapısına biyo-uyumlu materyallerin estetik biçimde kullanımı ile teknolji ve sanatı diş hekimliği pratiğinde birleştiren bir çalışma alanıdır.
protez
tedavi

Tedavi

Diş sert dokularında çeşitli sebeplerle meydana gelen madde kayıplarının, estetik ve fonksiyonun hastaya tekrar kazandırılması amacı ile onarımını yapan bir çalışma alanıdır.

Çocuk Diş Hekimliği

Pedodonti / Çocuk Diş Hekimliği, bebeklikten genç erişkiniğe uzanan süreçte, çocukların süt ve daimi dişlerini sağlıklı olarak korumayı, çürük, travma vb. durumlarda ortaya çıkan problemleri tedavi etmeyi amaçlayan diş hekimliğinde özelleşen bir uzmanlık alanıdır.
cocuk-dis-hekimligi

Ortodonti